Pakume kinnisvara Hispaanias Vahemere rannikul Costa Blanca piirkonnas.

Meie kontor asub armsas Vahemere-äärses linnas Denias, seetõttu pakume Teile kinnisvara peamiselt just Denia ümbruses.

Peamised põhjused, miks oleme valinud oma tegutsemiseks just selle piirkonna, on järgmised:

  • Denia ümbruse kliima on aastaringselt soe ja meeldiv, sajab vähem, kui Hispaania lõunarannikul, kuid piisavalt selleks, et ümbrus oleks ilus ja roheline.
  • Logistiliselt paikneb Denia väga heas kohas - Alicante ja Valencia rahvusvahelised lennujaamad jäävad ca 100 km kaugusele ja linnal on sadama kaudu otseühendus Ibiza ja Mallorcaga. Hispaania mandriosast asub just Denia Ibizale kõige lähemal (95 km).
  • idaranniku kiirtee A7/AP7 möödub vahetult Denia külje alt. Sõit Barcelonasse kestab 4-4,5 tundi ja lähedal asuvasse tuntud kuurortlinna Benidormi saab autoga ca 30 minutiga.
  • Denia lähiümbruses asuvad parimad golfirajad ja 40 km raadiusesse jäävad mitmed kuulsad veepargid, lõbustuspargid, loomaaiad jne. (Aqualandia, Aqua Natura, Terra Mitica, Terra Natura, Mundomar jne.)
  • Denia lähiümbruses asuvad võrratud sukeldumis- ja snorgeldamiskohad mida loetakse ühtedeks parimateks Hispaanias.
  • Liivarannad, mis algavad otse Denia keskusest, on umbes 14 km pikad. Suvel on Denias ja ümberkaudsetes randades väga aktiivne rannaelu, kuid leidub piisavalt ka rahulikumaid paiku. Rannad on puhtad, hästi varustatud kõige ranna juurde kuuluvaga ja enamikes randades on ka vetelpäästeteenistus. Erinevad rannaosad on tunnustatud rahvusvahelise kvaliteedimärgiga "Sinilipp" kui ka ISO sertifikaadiga.
  • Denias korraldatakse kogu piirkonna kohta kõige enam pidustusi (fiestasid). Suvel toimub terve nädala jooksul nn. härjajooks, mis leiab aset otse linna peatänaval. Härjavõitlusareen paigaldatakse fiesta ajaks otse linna südamesse sadama juurde. Siinsel areenil härgi ei tapeta, vaid püütakse neid sadamakailt vette meelitada, seetõttu sobib etendus kogu perele. Fiestad ja muud pidustused on pealtvaatajatele tasuta!

Kui olete huvitatud meie kodulehelt leitud pakkumistest, siis palun võtke meiega ühendust. Anname Teile objekti kohta põhjalikku informatsiooni, selgitame välja Teie soovid ja vajadused ja püüame leida Teile just sellise kinnisvara, mida vajate. Inimestel on lõunasse kinnisvara soetades alati erinevad vajadused ja soovid – kes vajab kohta pensionipõlve veetmiseks, kes soovib aegajalt perega või sõpradega puhkamas käia, kes Hispaaniasse elama asuda jne. Seetõttu on alati vajalik teada kõiki üksikasju, mida tavalised internetipakkumised ei sisalda. Meie oskame Teile seda kõike soovitada, kuna elame ise Denias ja tunneme piirkonda.

Kinnisvara soetamisel Hispaaniasse on väga oluline, et juriidiline pool oleks äärmiselt korrektselt üle kontrollitud ja kõik õigesti vormistatud. Vastasel juhul võite hiljem saada üllatuse osaliseks, kus maja või korteri ostuga kaasneb kohustus tasuda eelneva omaniku võlga või muid maksmata makseid, mis Hispaania seaduste järgi lähevad koos kinnisvara ostuga üle uuele omanikule. Kinnisvara soetamine võõrale maale on paljudele ostjatele, eriti kohalikku keelt mittevaldavatele, keeruline ja riskantne, seetõttu peavad asjaga tegelema oma ala professionaalid. Meie töötame ainult koos usaldusväärsete juristide ja kinnisvaraagentidega pakkudes Teile ainult turvalisi tehinguid.

Kui olete omale kinnisvara välja valinud ja soovite enne ostu sellega kohapeal lähemalt tutvuda, siis organiseerime omaltpoolt Teile kõik piirkonna külastamiseks vajaliku alates soovitustest lennupiletite hankimisel kuni hotelli broneerimise ja muude vajalike asjade organiseerimiseni. Soovi korral tuleme Teile kas Valencia või Alicante lennujaama vastu ja sõidutame Teid hotelli.

Kui jõuame tehinguni ja soetate endale meie abiga kinnisvara, siis võite ka edaspidi arvestada meie abiga mõningate esilekerkivate küsimuste lahendamisel. Tunneme hästi piirkonda ja aitame Teil meelsasti kohapeal sisse elada. Soovi korral abistame pangaarvete avamisel, välismaalase koodi (NIE) saamisel, milleta ei saa Hispaanias praktiliselt mingeid tehinguid teha, perearsti leidmisel jne.

Ootame Teid päikselisesse Hispaaniasse!